Atribuită
Cumpărare directă
Ne intereseaza doar varianta LED. PROIECTOR LED PowerX 50W Putere lampa: 50W Alimentare: AC 220-230V Frecventa: 50Hz Tip LED: CIP integrat Corp: Aluminiu Clasa de protectie: IP66 Dimensiuni proiector: L 285x l 275 mm Timpul de incalzire pana la 60% din fluxul luminos total: 2s Numarul de cicluri de comutare inainte de defectarea prematura a lampii: 500.000 Montajul se face doar de un electrician autorizat. Nu priviti direct in lumina! Expunerea pe termen lung poate dauna ochiului. CARACTERISTICI GENERALE Tip produs: Proiector Numar surse de iluminare: 1 Tip bec: LED Tip intrerupator: Senzor de miscare Material: Aluminiu+Sticla Clasa de eficienta energetica: A++ Stil: Modern Continut pachet: 1 x Proiector Culoare: Neagru CARACTERISTICI TEHNICE Putere bec: 50 W Clasa de protectie: IP 66 Tensiune alimentare: 230 V Autonomie: 30000 h Unghi fascilul lumina: 120 ° Tip lumina: Rece Flux luminos: 5000 lm Temperatura culoare: 6500 k DIMENSIUNI Lungime: 28.5 cm Adancime: 6 cm Inaltime: 27.5 cm Lungime cablu: 20 cm Dimensiune (cm): 28.5 x 27.5 2.
- Număr anunț
- DA25241704
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- SEARCH CHEMICALS SRL (CUI 15168143)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,60 RON
- Valoare atribuită
- 387,60 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.