Atribuită Cumpărare directă

080.15.003 - Manusi de protectie ISOLAB din nitril, L 280 mm, marime L, 100 buc Manusi de protectie din nitril, lungime 280 mm, marime L, 100 bucati Manusi de protectie, realizate din nitril pur, ce nu contin ftalati si latex, care ar putea provoca alergii asupra pielii Protectie completa impotriva unei game largi de substante chimice, inclusiv a medicamentelor citotoxice Ofera cel mai inalt nivel de protectie conform EN374-2:2003 impotriva penetrarii microorganismelor Au o grosime standard de 0.06 mm, recomandata pentru utilizarea zilnica in laborator Clasificate in categoria 1 CE, fiind testate in conformitate cu standardul EN420:2003 Cu 40% mai puternice si cu 60% mai flexibile decat manusile din latex Se potrivesc perfect pe maini, oferind un confort maxim Au o limita de acceptare a calitatii (AQL) de 1.5 Tip Manusi de protectie Aplicatie Uz general Material Nitril Marime L Lungime 240 mm Grosime 0.06 mm Culoare Violet Cantitate 100 bucati Impachetare 1 cutie*100 bucati MARIMI CONFORM COMANDA SCRISA -URGENT

Număr anunț
DA25230048
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,90 RON
Valoare atribuită
305,90 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,90 RON

din 305,90 RON estimat