Atribuită Cumpărare directă

Primăria comunei Curtești, județul Botoșani, achizționează servicii închiriere buldozer (30 ore), achizitie necesara la desființarea depozitărilor de deșeuri

Număr anunț
DA25247637
Autoritate contractantă
Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
Furnizor / câștigător
TRANSILVIU SRL (CUI 14386620)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat