Atribuită
Cumpărare directă
125g danone delicios -90buc 100g inedit soia granule -25buc 2500g mc mazare fina -4buc 1kg aro inele de ceapa pane-4 buc 185g unicarm pasta vegetala ceapa-10buc lamai-9.545kg portocale -45.84kg ardei iute rosu 500g-1buc ceapa galbena -40.36kg vinete -12.69kg rosii-6.515kg ciuperci champ gratar-5.05kg ardei kapia rosu-6.03kg 4500g defne masline neg 201-230-2 buc 1kg margaritar zahar cristal -50kg 5kg barila panne rigate-4 buc 75g delikat gaina-30buc 75g delikat legume-60buc 2kg mc fasole alba -14buc 65g 7 days croissant cacao -120buc 35g mojo nap cioc lapte cacao-100 buc 31g milka nap waffelini-120buc 100g petit beurre biscuit-144buc 100g croco biscuit petit beur -176buc 100g rostar biscuit coconitos -144 buc
- Număr anunț
- DA25233564
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.408,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.408,62 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.