Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare / manusa examinare / manusi de examinare nesterile nitril nepudrate XS S,M, L, XL Greutate 3.5g / buc Manusi examinare din nitril nepudrate nesterile Marimi: XS,S,M,L, XL. Culoare manusa examinare - albastra Asigura protectie antichimica, sunt ambidextre, iar manseta cu bordura face imbracarea usoara si nu permite alunecarea. Calitate superioara este oferita de durabilitatea mare si rezistenta la rupere 100 buc/cutie. Marcaj CE.

Număr anunț
DA25259309
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat