Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse imprimate, care sa contina: Anexa17- 713.1 - Registre intrare-iesire - 5 BUC Anexa 23 - 714.11 - Dosare casatorii - 200 BUC Anexa30 - 720.1 - Comunicare decese-SPCLEP - 2 BUC Anexa32 - 722.1 - Adeverinte de inhumare - 10 BUC Anexa41- 726.1 - Declaratie recunoastere paternitate - 10 BUC Anexa56 - 737.1 - Extras din registru de nastere - 2 BUC Anexa78 - 743.1 - Comunicare de modificare (copii sub 14 ani) - 2 BUC Anexa 78 - 720.2 - Comunicare nasteri SPCLEP - 2 BUC
- Număr anunț
- DA25243329
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988,17 RON
- Valoare atribuită
- 988,17 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.