Atribuită Cumpărare directă

1. pal melaminat stejar=3x380.00; 2. pfl melaminat stejar=190.00; 3 holsurub 4x35= 200x0.10; 4. holsurub 4x60= 300x0.15; 5. piciorus plastic= 26x1.20

Număr anunț
DA25247854
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
Cod CPV
44191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.426,20 RON
Valoare atribuită
1.426,20 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.426,20 RON

din 1.426,20 RON estimat