Atribuită Cumpărare directă

xerox a3 , capse 24/6 , nir autocopiativ , bon consum autocopiativ , pix gel negru , hartie xerox absolut

Număr anunț
DA25246388
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN IVANESCU (CUI 25229094)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,19 RON
Valoare atribuită
241,19 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

241,19 RON

din 241,19 RON estimat