Atribuită
Cumpărare directă
Societatea noastra asigura toate materialele/ personalul/ utilajele si echipamanetele necesare. Se poate elabora deviz oferta, respectiv situatie de lucrari la decontare in acord cu listele de cantitati puse la dispozitie de beneficiar. Lucrarile se pot referi, dar nu se rezuma la : cablaje, conexiuni, bransamente etc. Pretul afisat este orientativ, oferta financiara urmand a fi individualizata pentru fiecare solicitare in parte,in functie de listele de cantitati/necesarul de iterventie.
- Număr anunț
- DA25251967
- Autoritate contractantă
- Comuna Scutelnici (Primaria) (CUI 4234004)
- Furnizor / câștigător
- MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.