Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare de unica folosinta, din latex, nesterile, pudrate, ambalate 100 buc

Număr anunț
DA25258792
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.013,76 RON
Valoare atribuită
2.013,76 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.013,76 RON

din 2.013,76 RON estimat