Atribuită Cumpărare directă

Ace intramusculare 21G x 100buc - 2 cutii Ace intramusculare 22G x 100buc - 3 cutii Comprese sterile din tifon 10 cm x 8 cm - 300 role Leucoplast matase 5cmx5m - 48 buc PERFUZOR TRUSA PERFUZIE - 300 buc Seringi 2 ml cu ac x 100 buc - 2 cutii Seringa 5ml cu ac x 100 buc - 6 cutii Vata 200g - 60 buc Banda adeziva suport matase 5cmx5m - 50 buc

Număr anunț
DA25257759
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,50 RON
Valoare atribuită
710,50 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,50 RON

din 710,50 RON estimat