Atribuită Cumpărare directă

Denumire articol Cantitate Pret fara tva Finish powerball 3 48.32 finish salt 2 10.25 Alcool sanitar Mona 20 4.45 Septona servetele 2 5.55 Expert servetele 25 2.31

Număr anunț
DA25243428
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 20 (CUI 29029099)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,40 RON
Valoare atribuită
323,40 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,40 RON

din 323,40 RON estimat