Atribuită Cumpărare directă

Masina de numarat bancnote 1000-1800 bancnote/min, display, sistem de detectare a bancnotelor false prin UV, MG si IR

Număr anunț
DA25244130
Autoritate contractantă
Municipiul Sebes (CUI 4331201)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30132200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385 RON
Valoare atribuită
1.385 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385 RON

din 1.385 RON estimat