Atribuită Cumpărare directă

SAPUN SOLID 100GR BUC 20 SAPUN LICHID 250ML HIDRATANT, ANTIBACTERIAN, DIVERSE AROME BUC 140, DEZINFECTANT WC 1L BUC 112, HARTIE IGIENICA 3STR, 100% CELULOZA, ALBA, GOFRATA, BUC 6720, ROSOP HARTIE CELULOZA 100%, 2 STRATURI, ROLA 1736

Număr anunț
DA25244828
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.523,06 RON
Valoare atribuită
5.523,06 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.523,06 RON

din 5.523,06 RON estimat