Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice: Tensiune de alimentare : 230 V Putere absorbita : 1000 W Tensiune de incarcare : 6/12/24/36/48 V Curent de inacarcare: 11/30/30/30/27 Ah Curent conventional de incarcare : 7/20/20/20/18 Ah Trepte reglaj : 6 Dimensiuni (LxIxH) : 280 x 350 x 320 mm Greutate : 13.7 Kg.

Număr anunț
DA25229316
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
Cod CPV
43800000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON

din 2.100,84 RON estimat