Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN.10/11.03.2020

Număr anunț
DA25263406
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,40 RON
Valoare atribuită
21,40 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,40 RON

din 21,40 RON estimat