Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: OSKAR SILIKON DISP EXT 15L 2 BUC AMORSA PERETE DANKE 10L 1 BUC PIGMENT YELLOW REDOX URY PROMO 100 ML PIGMENT YELLOW OXIDE UYX PROMO 200 ML PIGMENT BLACK UZZ PROMO 500 ML DILUANT UNIVERSAL 1L (SI PT BRONZ JAL) 10 BUC EMAIL IDEEA VERDE LUMINOS 0,75 L E51533- 2 BUC EMAIL IDEEA GRI METAL 10 L E51850-B10L 1 BUC PISTOL CUPA JOS AIR62-750/1000- 1,5 1 BUC FURTUN SPIRALAT 15M 8X5MM AIR-15-8X5 1 BUC COMPRESOR AIRMASTER 50L AIR2SHU850+ACCES 1 BUC LAMPA BRAZARE SIMPLA W000370577 1 BUC BUTELIE GAZ 190G W000379168 / W000266216 2 BUC BUTELIE GAZ 330 LMAXI CAM.CGV330LMAXI 2 BUC NIVELA STANLEY CLASSIC 100CM STHT1-43105 1 BUC RACORD PP PRES 63X2FE 2 BUC COT PP PRES 63X90 4 BUC RACORD PP PRES 63X2FI 2 BUC TRUSA SUDURA PP PRES 20-63 PANZER 1500W 1 BUC CHERESTEA RIND. M A/B 3000X60X60MM 14 BUC CHERESTEA NERIND. M A/B 4000X46X46MM 40 BUC SCANDURA GARD 3000X112X19MM 5BUC/PAC 3 PAC PANOU ZN GARD VERDE 1500X2000 11 BUC KLASIKO MORTAR TENCUIALA CLASICA 30 KG 10 BUC ADEZIV CERESIT CM9 25KG 15 BUC PALET REUTILIZABIL EURO 120 x 80 1 BUC SCARA ZUGRAV 7 TREPTE 250CM 1 BUC SCARA ZUGRAV 6 TREPTE 219CM 1 BUC CILINDRU SIG C92 C UNI O OLV 14 BUC BR EXT F CIL KALE K-153P-20/01-02CR-L85 5 BUC BROASCA L90 YALA A42,5 ZI 350345 5 BUC OPRITOR USA PENTRU PARDOSEALA Ø35 13 BUC mai putin 1 Increase value Decrease value 5.596,64 5.596,64 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA
- Număr anunț
- DA25251564
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.596,64 RON
- Valoare atribuită
- 5.596,64 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.