Atribuită
Cumpărare directă
Unitate Cantitate ID produs Produs BUC 3 7053272 DR.STEPHAN FLOOR ROSE 5L SET 3 7046467 HARTIE PROS.MISAVAN MEGA 2/SET 2STR BUC 4 7048307 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVE.BLUE FRESH 1L BUC 8 7051477 IGIENOL DEZINFECTANT MARIN 750ML BUC 6 7052520 SAP.LICHID CREMA VIANTIC ANTIBACT.500ML SET 2 7048245 HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.LEMON 8SET 3STR
- Număr anunț
- DA25255956
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 24957000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,76 RON
- Valoare atribuită
- 386,76 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.