Atribuită Cumpărare directă

Elaborare certificate de performanta energetică pentru bunuri imobile aflate in proprietatea Municipiului Piatra Neamt precum si celor apartinand domeniului privat al statului , date in administrarea unitatii administrativ teritoriale , contract pe o perioada de 12 luni.Se estimează că lunar ar fi necesară întocmirea de certificate energetice pentru o suprafata de maxim 400 mp , 400 x12 = 4800 mp/an.Se vor respecta prevederile caietului de sarcini atasat .

Număr anunț
DA25240122
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
SERBAN ALEXANDRU (CUI 20135347)
Cod CPV
71314310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat