Atribuită
Cumpărare directă
TARGA MOBILA INOX TM-2/L180 (Cod: 3150) Targa are 2 sectiuni: -sectiunea pentru trunchi, reglabila de la o la 50 grade, cu autoblocare la inaltimea dorita; -sectiune fixa pt picioare si sezut •cadru metalic si vopsit electrostatic, argintiu, picioare inox; •suporti din inox pentru protectie laterala; •blaturile sectiunilor din pal cu burete gros de 3 cm si tapiterie din piele ecologica, diverse culori; •mobila, 4 roti pivotante, Ø 200 mm, din care 2 cu frana; •structura demontabila; Caracteristici: -dimensiuni:1800x550x820(h) mm -cap rabatabil cu autoblocare tip piepten -picioare inox -obloane laterale rabatabile din inox -tapiterie imitatie de piele -placa antisoc -4 roti pivotante -blat poliuretan de 3 cm -suport perfuzie -chinga de blocat pacientul
- Număr anunț
- DA25257493
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
- Cod CPV
- 33192160-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.