Atribuită Cumpărare directă

1 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 1L buc 40.00 X 9.50 RON fara TVA / buc 2 MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT PIN 1L buc 40.00 X 8.62 RON fara TVA / buc 4 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 40.00 X 54.61 RON fara TVA / buc 5 MISAVAN DEZINFECTANT DETERGENT MULTIFUNCTIONAL 750ml buc 50.00 X 10.74 RON fara TVA / buc 6 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 1.00 X 170.00 RON fara TVA / bu

Număr anunț
DA25246159
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.616,20 RON
Valoare atribuită
3.616,20 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.616,20 RON

din 3.616,20 RON estimat