Atribuită Cumpărare directă

-PARAVAN MOBIL MEDICAL , 3 elementi, POLIPLAN, cadru inox

Număr anunț
DA25245481
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
44112310-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,50 RON
Valoare atribuită
479,50 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,50 RON

din 479,50 RON estimat