Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80g 500coli/top

Număr anunț
DA25228076
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
ROGESIL SRL (CUI 22004003)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat