Atribuită
Cumpărare directă
Sonda Foley 2 cai si balonas CH14 - 10 buc Sonda Foley 2 cai si balonas CH 16 - 10 buc Sonda Foley 2 cai si balonas CH 18 - 10 buc sonde duodenale Levin nazogastroduodenale CH 14 - 50 buc sonde duodenale Levin nazogastroduodenale CH 16 - 50 buc Sonda endotraheala IOT cu balon nr 7 - 50 buc Sonda endotraheala IOT cu balon nr 7,5 - 50 buc
- Număr anunț
- DA25245423
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33772000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,70 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.