Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartus Xerox Phaser 3040 - 1 buc la 145 ron 2. Cartus Canon 6040 LBP compatibil - 5 buc la 85 ron/buc = 425 ron 3. Cartus samsung M2675F compatibil - 2 buc la 145 ron/buc = 290 ron 4. Cartus compatibil Samsung M2070 - 6 buc la 145 ron/buc = 870 ron 5. Cartus compatibil Brother 8k pagini - 4 buc la 145 ron = 580 ron 6.Stick USB 32 GB - 10 buc la 70 ron = 700 ron 7. Monitor 20 inch HP-1 set la 290 ron
- Număr anunț
- DA25255443
- Autoritate contractantă
- COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
- Furnizor / câștigător
- S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.