Atribuită Cumpărare directă

Bax Hârtie igienica 130 m, 2 straturi, extra alba Mini Jumbo, AQA Choice

Număr anunț
DA25259726
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala pentru Calificari (ANC) (CUI 28911460)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,20 RON
Valoare atribuită
349,20 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,20 RON

din 349,20 RON estimat