Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze un serviciu de printare în reţea la cele 2 sedii ale instituţiei (martie-decembrie 2020): servicii de printing în reţea (pagini tipărite alb-negru = 80.000 pag. si color = 25.000 pag.), asigurarea consumabilelor (cu exceptia hârtiei), a pieselor de schimb, asistenţă tehnică, punerea la dispozitia instituţiei noastre a echipamentelor de printing
- Număr anunț
- DA25193925
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
- Cod CPV
- 79820000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.350 RON
- Valoare atribuită
- 10.350 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.