Atribuită
Cumpărare directă
Servicii lunare (1 bucata = 1 luna) de asistenta si suport in utilizarea aplicatiilor pentru comune inrolate in proiectul ”Gestiunea in sistem informatic a registrului agricol si a altor servicii publice destinate cetatenilor in cadrul unor unitati administrativ-teritoriale din judetul Salaj”, SMIS 48352 ” Asistenta cuprinde modulele Registru Agricol, Registratura Electronica, Urbanism, Platforma Comunicationala Judeteana, Portal (inclusiv gazduire si actualizare), Secretariat Consiliul Local (Juridic, Hotarâri, Dispozitii)
- Număr anunț
- DA25235203
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72610000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.