Atribuită Cumpărare directă

Deviz reparatie monitor 1 Condensator electrolitic 16 V 4 buc*1.25 lei= 5 lei 2 Punte redreseoare 1 buc*19 lei=19 lei 3 Rezistenta 4 ohmi 1 buc* 1 lei=1 lei 4 Manopera schimbare piese, testare functionalitate 1 buc*45 lei=45 lei

Număr anunț
DA25188470
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70 RON
Valoare atribuită
70 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70 RON

din 70 RON estimat