Atribuită
Cumpărare directă
Smantana NAPOLACT ambalata in cutii de 900gr, grasime 12 %, obtinuta prin smantanirea laptelui fara adaos de stabilizatori, fara adaos de lapte praf pentru corectarea continutului de substanta uscata. Cantitatea se va solicita prin comanda telefonica o data la doua saptamani. Cantitatea totala achizitionata este necesara pentru perioada 09 martie 2020 - 31.12.2020. In functie de necesitati aceasta poate fi suplimentata.
- Număr anunț
- DA25186631
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.4, MUNICIPIUL RM. VALCEA (CUI 15094186)
- Furnizor / câștigător
- SORIVAL SRL (CUI 5087904)
- Cod CPV
- 15512200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.065 RON
- Valoare atribuită
- 2.065 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.