Atribuită Cumpărare directă

Acid fosforic 85% puritate HPLC; 2-thiobarbituric acid, p.a., ≥98%; 2-thiobarbituric acid, p.a., ≥98; Fosfat disodic Anhidru; GSH, certified reference material, Glutation; Acid tricloracetic

Număr anunț
DA25220579
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,02 RON
Valoare atribuită
649,02 RON
Data publicării
07.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,02 RON

din 649,02 RON estimat