Atribuită
Cumpărare directă
Adecvat pentru: Dezinfectia suprafetelor, dezinfectie aerosol, dezinfectia încaperilor, dezinfectie prin pulverizare Tipul produsului: Gata de utilizare Eficienta inalta: Bacterii, virusuri, fungi si spori Ambalare: Flacon sigilat 1 l Compozitie: Sanosil 010- solutie dezinfectanta pe baza de peroxid de hidrogen si cationi de argint. Actiune terminala asupra aeromicroflorei ( bactericida, fungicida, virulicida si sporicida
- Număr anunț
- DA25233590
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 24959000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.