Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser color HP M477FNW Tine loc si de comanda.

Număr anunț
DA25235247
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.949 RON
Valoare atribuită
3.949 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.949 RON

din 3.949 RON estimat