Atribuită Cumpărare directă

SAPUN DOVE 100GR - 34 BUC X 2.52 RON; SAPUN PROTEX 90GR - 34 BUC X 1.73 RON

Număr anunț
DA25248433
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,50 RON
Valoare atribuită
144,50 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,50 RON

din 144,50 RON estimat