Atribuită Cumpărare directă

GEL DEZINFECTANT PENTRU MAINI 1 L AVIZAT M.S.,MANUSI UNICA FOLOSINTA P.E. / LATEX / NITRIL Marimea L, ALCOOL SANITAR 70 % FLACON 500 ML AVIZAT M.S.,DEZINFECTANT SUPRAFETE IGIENOL 750 ML CU PULV. 17 LEI ,MARIN AVIZATE M.S.

Număr anunț
DA25205170
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
LAZADA INNOVATIVE S.R.L. (CUI 39131524)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,48 RON
Valoare atribuită
393,48 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,48 RON

din 393,48 RON estimat