Atribuită
Cumpărare directă
prestari servicii privind apararea impotriva incendiilor pentru 151 lucratori pe o perioada de 12 luni. elaborarea instructiunilor proprii SSM pe fiecare meserie/loc de munca; -intocmirea tematicilor pentru fiecare faza de instruire( introductiv generala, la locul de munca, periodica); - efectuarea instruirii introductiv generale la angajare; -participarea la instruirile periodice ; -intocmirea planului de prevenire si protectie; -cercetarea accidentelor de munca si a evenimentelor periculoase; -efectuarea evaluarii riscurilor de accidentare si imbolnavire specifice activitatii si locurilor de munca; -organizarea activitatii din punct de vedere al SSM; -intocmirea programului de instruire-testare anual SSM; In domeniul situatiilor de urgenta: -elaborarea actelor de autoritate; -intocmirea instructiunilor de aparare si stingere a incendiilor de la locul de munca; -elaborarea tematicii de instruire privind apararea impotriva incendiilor; - intocmirea graficului de efectuare a exercitiilor de evacuare si alarmare
- Număr anunț
- DA25196095
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
- Furnizor / câștigător
- SOFIA EXPERT CONSULTING SRL (CUI 32303576)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.