Atribuită
Cumpărare directă
CIF CREAM AR.PINK FLOW.50 CIF CREAM AROMA LILA FL.5 CIF LICHID REGULAR 500ML DOMESTOS PINE 1L PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML SANO C.SOL.GEAM PIST.1L IGIENOL BAIE ANTIBACT.750 DOMESTOS GEL LIME 700ML SANO SUSHI CLOTH LAV.USC. DOMI BUR.BUC.MAXI 3BUC SACOSA P SLG ECOTAX 0.15L CLINEO SV.UM 70+15BUC IGIENOL SV.MAR 60BUC WET HANK.SERV.UM.LAMAIE 7 DOVE SAP.REZ.GLOW 500ML ON LINE LACRAM.SAP.L.REZ. VIDAL MILK CREAM REZ.SAP. VIDAL WHITE MUSK REZ.SAP. BARNANGEN LOT.CORP NUTR.4 BARNANGEN LOT.CORP REPAIR OTI REZERVA MOP ROTATIV V REZERVA MOP PT GALEATA CE
- Număr anunț
- DA25210811
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „ILARION FELEA” ARAD (CUI 28300458)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,18 RON
- Valoare atribuită
- 386,18 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.