Atribuită
Cumpărare directă
1 Legitimatii Buc 85 3.9 331.5 2 Pix Byzar touch AP741524 Buc 26 2.9 75.4 3 Pix Roundstic Bic Buc 20 0.95 19 4 Dosar PVC Buc 100 0.55 55 5 Dosar plic Buc 100 0.35 35 6 Plic TC/4 siliconic tip punga 80g/90g Buc 100 0.45 45 7 Plic TC/5 siliconic Buc 100 0.35 35 8 Folie protectie A4 Noki/Daco 100/set set 3 6.5 19.5 9 Bloc notes A5 72f 60g cu spira Aurora 2027G Buc 30 4.2 126 10 Evidentiator Stanger 4cul/set Buc 3 11.5 34.5 11 Evidentiator Stanger 6cul/set Buc 3 15.5 46.5 12 Agrafe birou 28/30mm,25/28mm DP Buc 20 1.2 24 13 Capse 24/6 Kangaro 1000b/cutie Buc 10 1.2 12 14 Memory stick Maxell 32GB USB2.0 Speedboat cu capac 855011 Buc 6 21 126 Total lei fara TVA 984.4
- Număr anunț
- DA25220395
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984,40 RON
- Valoare atribuită
- 984,40 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.