Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de dezinsectie pentru sediile MLPDA se vor realiza in conformitate cu prevederile caietului de sarcini. In vederea asumarii cerintelor prevazute in caietul de sarcini autoritatea contractanta va solicita prezentarea propunerii tehnice pe email la adresa laura.maciuceanu@mdrap.ro pana la data de 10.03.2020 ora 12.00.
- Număr anunț
- DA25187178
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.785,68 RON
- Valoare atribuită
- 32.785,68 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.