Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE:- 1 COS GUNOI 8.4L #8693135041806 buc 7 11.6807 2 COS GUNOI 16L #8693135041851 buc 6 20.084

Număr anunț
DA25191910
Autoritate contractantă
Școala Profesională Band (CUI 4323225)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,26 RON
Valoare atribuită
202,26 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,26 RON

din 202,26 RON estimat