Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: - Reactivi biochimie compatibili cu analizorul VITROS 5.1 FS: ALC MF = 360; ALKP MF = 600; ALT MF = 500; AMON MF = 180; AST MF = 600; BUN/UREA MF = 900 CK MF = 600; CK-MB = 600; CREA MF = 900; FE MF = 900; GGT MF = 1000; GLU MF = 1200; K MF = 1000; LDH MF = 750; LIPA MF = 900; NA MF = 1000; TBIL MF = 900; - Reactivi hematologie compatibili cu analizorul Nihon Kohden MEK 7300: HEMOLINAC 3N = 2 BID; ISOTONAC 5 = 2 BID; CLEANAC 3 = 1 BID

Număr anunț
DA25187666
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.141 RON
Valoare atribuită
29.141 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.141 RON

din 29.141 RON estimat