Atribuită Cumpărare directă

stativ perfuzie, paravan 4 sectiuni, scaun cu rotile, masa instrumentar pentru operatie

Număr anunț
DA25185413
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.573,80 RON
Valoare atribuită
11.573,80 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.573,80 RON

din 11.573,80 RON estimat