Atribuită Cumpărare directă

PROIECTARE SI EXECUTIE TEREN SPORT 42X22M CONSTA: -PLACA DIN BETON SLAB ARMAT-924 MP -GAZON SINTETIC 20MM-924 MP -IMPREJMUIRE H=5M - porti lemn , plasa protectie

Număr anunț
DA25204449
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45212224-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.420,17 RON
Valoare atribuită
250.420,17 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250.420,17 RON

din 250.420,17 RON estimat