Atribuită Cumpărare directă

Ac VACUETTE® VISIO PLUS, verde, 21G x 1 1/2

Număr anunț
DA25195007
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.994 RON
Valoare atribuită
1.994 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.994 RON

din 1.994 RON estimat