Atribuită Cumpărare directă

BEC P21W / 5W 12V, BEC H7 12V X 55W, BEC H21/24V / 21W OSRAM 64138.

Număr anunț
DA25201873
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI 8511850)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,40 RON
Valoare atribuită
529,40 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,40 RON

din 529,40 RON estimat