Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN ISO 21528-1:2017 Microbiologia lanţului alimentar. Metodă orizontală pentru detecţia şi numărarea Enterobacteriaceelor. Partea 1: Detectarea Enterobacteriaceelor Limba romana - 1 bucata - 92.79 ron fara TVA 2. SR EN ISO 6888-1:2002 Microbiologia alimentelor şi furajelor. Metoda orizontală pentru numărarea stafilococilor coagulază-pozitivi (Staphilococcus aureus şi alte specii). Partea 1: Tehnica pe mediu de agar Baird-Parker Limba romana - 1 bucata - 80.67 ron fara TVA 3. SR EN ISO 6888- 1:2002/A1:2005 Microbiologia alimentelor şi furajelor. Metodă orizontală pentru numărarea stafilococilor coagulază-pozitivi (Staphilococcus aureus şi alte specii). Partea 1: Tehnică pe mediu de agar Baird-Parker. Amendament 1: Includerea datelor de fidelitate Limba romana - 1 bucata - 71.58 ron fara TVA 4. SR ISO 21527-1:2009 Microbiologia alimentelor şi furajelor. Metodă orizontală pentru enumerarea drojdiilor şi mucegaiurilor. Partea 1: Tehnica de numărare a coloniilor din produse cu activitatea apei mai mare 0,95 Limba romana - 1 bucata - 74.61 ron fara TVA 5. SR ISO 21527-2:2009 Microbiologia alimentelor şi furajelor. Metodă orizontală pentru enumerarea drojdiilor şi mucegaiurilor. Partea 2: Tehnica de numărare a coloniilor în produse cu activitatea apei mai mică sau egală cu 0,95 Limba romana - 1 bucata - 77.64 ron fara TVA 12. Taxe postale - POSTA ROMANA - 10.34 ron fara TVA COMANDA SE LIVREAZA PRIN POSTA ROMANA
- Număr anunț
- DA25187203
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407,63 RON
- Valoare atribuită
- 407,63 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.