Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine urmatoarlee echipamente si accesorii pentru instalare retea internet: Ubiquiti UniFi Acess Point UAP-AC-LITE, 1x Gigabit LAN, AC1200 7 buc Cabinet metalic standard 19" pentru telecomunicatii si retelistica 1 buc Tava fixa pentru rack 19'' cu adancime 600mm, 1 buc UPS "BRAUN GROUP" Brand cu AVR tensiune de intrare 175Vac-275Vac, putere 650VA 1 buc Switch Gigabit 16-porturi TP-Link - TL-SG1016 1 buc Cablu fibra optica NEXTRA FTTH DROP messinger 2 x SM G657A2 - cu sufa metalica 60 m Cablu UTP cat5E halogen-free 24AWG 300 m Cablu FTP cat 5e cu autosustinere 70 m Cablu coaxial RG 6 75 ohmi 50 m Pretul contine accesoriile si manopera de instalare.
- Număr anunț
- DA25217249
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BAITA (CUI 29012925)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.684,30 RON
- Valoare atribuită
- 9.684,30 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.