Atribuită Cumpărare directă

1. FOLIE ASTRO COLOR 3MM - 108 m2 - 1 m2 / 1,23 lei ; 2. DIBLU RAPID T 6x40MM 50BUC/PG - 2 pun - 1pun / 3,15 lei ; mai putin

Număr anunț
DA25186065
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CODREANU IASI (CUI 17182594)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,14 RON
Valoare atribuită
139,14 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,14 RON

din 139,14 RON estimat