Atribuită
Cumpărare directă
casete includere parafina prevazute cu capac detasabil dimensiuni 40x28x6mm, dimensiuni gauri sita 0.6x0.6 mm =2000 buc - lame 26x76x2 mm, ambalate 50 buc/cutie, grosime 2 mm=16000 buc - lame 26x76x1 mm , ambalate 50 buc/cut, grosime 1 mm = 10000 buc - casete microflow = 2000 buc
- Număr anunț
- DA25182132
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- ROVIS COM SRL (CUI 6675554)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.900 RON
- Valoare atribuită
- 17.900 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.