Atribuită Cumpărare directă

Robineti de inchidere cu sertar cauciucat pana, corp plat dn 100 pn 10 - 4 buc Robineti de inchidere cu sertar cauciucat pana, corp plat dn 80 pn 10 - 4 buc - conform fise tehnica atasate

Număr anunț
DA25222090
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI 15526373)
Cod CPV
42131270-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat